صفحه اصلي|مراكز آموزشی |English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي

آموزشهای فنی و حرفه ای به چه شیو ه ای می تواند باعث توسعه اشتغال پایدار در کلانشهر تهران گردد؟

آموزش فناوریهای نوین
آموزش های مهارتی کوتاه مدت
آموزش مهارت های بین رشته ای
آموزش استاد - شاگردی نوین

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب


 ١٣:٠١ - سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت جناب آقای جواد روانبخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:
به مناسبت فقدان غم انگیز فرزند گرامی جناب آقای جواد بیرام زاده همکار ارجمند اداره کل استان تهران
«كُلُّ نَفْسٍ ذائِقَةُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَيْنا تُرْجَعُونَ» هر نفسى، چشنده‌ى مرگ است؛ سپس به سوى ما باز گردانده مى‌شويد. برادر ارجمند جناب آقای بیرام زاده باسلام و تسلیت هجران اندوه بار فرزند گرامی تان، فقدانی جبران ناپذیر می باشد که موجبات تاثر بسیار در دل همگان فراهم ساخت مراتب تسلی، هم دلی و هم دردی اینجانب را در سوگ فقدان فرزند معززتان پذیرا باشید. از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم رحمت و آرامش ابدی ، مسألت دارم. یقیناً آنچه پس از یاد حضرت سبحان میتواند خاطر حزین و مصیبت زده تان را قدری آرام بخشد، افتخار پرورش فرزندی با فضیلت است. بطور حتم مرحوم مغفور، برای همیشه در قلب ها و خاطره ها ماندگار خواهد بود. یادش گرامی و روحش شاد.
 ١٢:٢٠ - سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت واحد آموزش در صنایع اداره کل استان تهران و مرکز مهارت و فناوری خودرو 9 دی صورت پذیرفت:
برگزاری نخستین کارگاه توجیهی آموزشی پورتال آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ویژه مراکز جوار صنایع
برای نخستین بار کارگاه توجیهی آموزشی پورتال آموزش فنی و حرفه ای تهران ویژه مراکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی صنایع استان به میزبانی مرکز مهارت و فناوری خودرو 9 دی برگزار شد.
 ١٥:٥٠ - دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای آموزش و فرهنگ سازی مدیریت سبز انجام شد
"مدیریت پسماند" با اجرای کارگاه آموزشی برای همکاران واحد خدمات اداره کل استان تهران
در راستای ارتقاء سطح دانش عمومی و فرهنگ سازی در حوزه مدیریت سبز، دفتر فنی اداره کل استان تهران با حضور مسئول آموزش خدمات شهری و مدیریت پسماند شهرداری منطقه 7 ناحیه 2 شهر تهران کارگاه آموزشی یک روزه برگزار نموده و آموزش های لازم در این خصوص ارائه شد. در این کارگاه آموزشی در خصوص انواع پسماند، نحوه تفکیک، فرآیند جدا سازی و جمع آوری به منظور بازیافت پسماند آموزش های لازم ارائه شد.
 ١٢:٢٤ - دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه کمیته سنجش مهارت استان تهران
جهت بررسی روند آزمونهای الکترونیکی و آزمونهای عملی
پس از بررسی های لازم، موضوع کاهش صف انتظار آزمون دهندگان و افزایش تعداد شیفت های کاری حوزه های آزمون الکترونیکی و عملی در دستور کار قرار گرفته و مقرر گردید با برنامه ریزی اصولی و توجه ویژه به کیفیت و سلامت فرآیند آزمون، تا پایان سال شاهد افزایش دو برابری ظرفیت برگزاری آزمون ها باشیم.
 ١٩:٣٥ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست با ازوجی رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران
با رویکرد معرفی خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
در راستای تعاملات جاری میان دستگاه های اجرایی احسان جمشیدزاده معاون اداری- پشتیبانی به همراه محمد احمدنیا کارشناس امورمالی و بودجه تشکیلات آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با ازوجی رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار کرده و ضمن ابلاغ خیر مقدم از سوی جواد روانبخش مدیر کل این اداره، به بازنگری نقش و رسالت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه به خصوص در پایتخت پرداختند.
 ١٩:٢٦ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از کارگروه تدوین سند حرفه دیکوم با استاندارد بین المللی ایسکو 2008 در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
در حاشیه برگزاری کارگاه تهیه و تدوین استانداردهای دیکوم جواد روان بخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اظهار داشت
به روز رسانی الگوهای آموزشی با رویکرد توسعه فناوری های نوین، فرصت ارزشمندی برای ارتقاء سطح دانش و مهارت آموزش های فنی و حرفه ای در کشور می باشد.
 ١١:٣٨ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست هم اندیشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با مسئولان و کارشناسان حوزه مهارت آموزی ویژه معتادان بهبود یافته
با هدف هماهنگی و ایجاد وحدت رویه برای ارائه آموزش های مهارتی، به معتادان مراکز ماده 15 و 16
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در نشست با متولیان امر آموزش مهارت در حوزه آسیب های اجتماعی به ویژه آموزش "معتادان بهبود یافته" بیان داشت: آموزش های مهارتی درحوزه آسیبهای اجتماعی بیش از پیش حائز اهمیت بوده و از اولویت های آموزشی این اداره کل می باشد.
 ١٧:٣٦ - يکشنبه ١٩ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست با رئیس و اعضاء انجمن صنایع غذایی آموزشگاه های آزاد مطرح شد
توسعه مشارکت انجمن ها در برگزاری آزمونهای عملی با ایجاد کارگروه های تخصصی
برگزاری نخستین جلسه کارگروه تخصصی در رشته صنایع غذایی به منظور سیاستگذاری و راهبری آزمون های عملی در استان تهران جواد روانبخش مدیرکل این استان، در نشست با رئیس و اعضاء انجمن صنایع غذایی آموزشگاه های آزاد بیان داشت با توسعه مشارکت انجمن ها در برگزاری آزمونهای عملی، کارگروه های تخصصی ایجاد شده و با تفویض اختیار در موارد قابل توافق، روند اجرایی آزمون های عملی تسریع خواهد شد.
 ٢٣:٠٢ - جمعه ١٧ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جواد روان بخش در نشست با اعضا هیئت مدیره کانون بازنشستگان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد:
«استفاده از تجربیات ارزنده بازنشستگان ارجمند در جهت تعالی سازمانی»
همکاری بازنشستگان سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حوزه های تخصصی خود، موجب تسریع در حرکت به سمت تعالی سازمانی خواهد شد. اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگان در این دیدار با اعلام ظرفیتهای موجود، آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه در حوزه های مختلف اداری و آموزشی اظهار داشتند.
 ١٥:٢١ - سه شنبه ١٤ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید عبدالله قاسمی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و هیئت همراه از دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی وتحقیقات راهبردی
بازدید عبدالله قاسمی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و هیئت همراه، از کارگاههای آموزشی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشجویان دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی وتحقیقات راهبردی
عبدالله قاسمی، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و هیئت همراه، روز دوشنبه ۱۳ دی ماه به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان از کارگاههای آموزشی، مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشجویان دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی بازدید کردند.
 ١١:٤٩ - سه شنبه ١٤ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جواد روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در جلسه شورای اداری آموزشی
همفکری، هم افزایی و "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران، زمینه ساز وضعیت بهبود مستمر به سوی تعالی سازمانی خواهد بود
جواد روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در جلسه شورای اداری آموزشی استان تهران با تأکید بر محوری بودن نقش مهارت آموزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در استان تهران گفت: همفکری، هم افزایی و "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران زمینه ساز وضعیت بهبود مستمر و پلی به سوی تعالی سازمانی خواهد بود.
 ١٧:٥٢ - جمعه ١٠ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در بازدید از مرکز مشیریه تهران عنوان کرد
اقشارکم درآمد، آسیب پذیر و جویای کار باید بعنوان مخاطبان اصلی آموزش های مهارتی، سهم ویژه ای از کارگاه های آموزشی مراکز داشته باشند
محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به همراه محمدهادی حبیبی مدیرکل دفتر موسسات کارآموزی آزاد و مشارکت‌های مردمی، از مرکز شماره ۹ (مشیریه) تهران بازدید کرد.
 ١٢:٣٩ - يکشنبه ٥ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رضا احمدی مدیر کل مرکز سنجش مهارت و صلاحیت های حرفه‌ای در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون هماهنگ تفاهم نامه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور درمرکز پنج شهید مروتی اعلام کرد:
ارتقاء ظرفیت کمی و کیفی برگزاری آزمون های الکترونیکی سنجش مهارت
بازدید سرزده رضا احمدی مدیر کل مرکز سنجش مهارت و صلاحیت های حرفه‌ای از روند برگزاری آزمون هماهنگ تفاهم نامه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور درمرکزپنج شهید مروتی
 ٢٠:١٣ - جمعه ٣ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در ادامه بازدید از مراکز شهرستان های استان تهران صورت گرفت
بازدید از مراکز خواهران و برادران شهریار
جواد روانبخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در ادامه بازدید از مراکز، اینبار به شهرستان های غرب استان رفت و از مراکز برادران و خواهران شهریار بازدید به عمل آورد.
 ١١:٠٩ - جمعه ٣ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارتباط مستقیم با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از طریق سامانه 111 (سامد)
پاسخگویی به درخواست‌های مردمی توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران روز یکشنبه 28 آذر 1400 از ساعت 11 الی 12:30 از طریق سامانه تلفنی 111 (سامد)
 ١١:٣٩ - چهارشنبه ٢٤ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سومین کمیته سنجش مهارت استان تهران تأکید شد؛
اجرای دقیق برنامه ریزی، نظارت و راهبری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای توسط مرکز سنجش
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در سومین کمیته سنجش مهارت سال جاری، بر اجرای دقیق برنامه ریزی، نظارت و راهبری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای توسط مرکز سنجش و برگزاری آزمون ها در مراکز معین و با هم افزایی شرکای آموزشی تأکید کرد.
 ١٦:٢٩ - شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور:
اختصاص اعتبار ۱۰ هزار میلیاردی برای مراکز آموزش‌های مهارتی
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در بازدید از مراکز خواهران و برادران اسلامشهر، گفت: بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای حمایت از مراکز آموزش‌های مهارتی فنی حرفه‌ای تخصیص یافته است.
 ١٣:٢٣ - جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اعلام شد؛
زمان و جزئیات ثبت نام مرحله سوم آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه و مرحله دوم شاغلین راهداری و حمل و نقل جاده ای
زمان و جزئیات ثبت نام مرحله سوم آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه و مرحله دوم شاغلین راهداری و حمل و نقل جاده ای از سوی اداره سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اعلام شد.
 ١٣:٠٠ - جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:
بازخورد و خروجی آموزش‌های مهارتی در صنایع مشخص می شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در مراسم معارفه مسئول آموزش در صنایع بیان داشت: بازخورد و خروجی آموزش‌های مهارتی در صنایع مشخص می شود.
 ١١:٣٤ - دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|نقشه سايت|English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي
بازديدکنندگان اين صفحه: 7940926 | بازديدکنندگان امروز: 3568 | کل بازديدکنندگان: 31112958 | بازديدکنندگان آنلاین: 7 | زمان بارگزاري صفحه: 0/8282 ثانيه