صفحه اصلي|چندرسانه اي|مراكز آموزشی |English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي|چندرسانه اي|سایت جدید

آموزشهای فنی و حرفه ای به چه شیو ه ای می تواند باعث توسعه اشتغال پایدار در کلانشهر تهران گردد؟

آموزش فناوریهای نوین
آموزش های مهارتی کوتاه مدت
آموزش مهارت های بین رشته ای
آموزش استاد - شاگردی نوین

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب


رونمایی از سایت جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آدرس جدید سایت از http://tehrantvto.ir به https://tehran.irantvto.ir منتقل شده است.
 ١١:٢١ - سه شنبه ١٨ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با چهل و چهارمين سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت پذیرفت:
اعطای مجوز و افتتاح مرکز جوار کارگاهی "شرکت صنعتی محور سازان ایران خودرو"
مراسم افتتاح مرکز جوارکارگاهی محور سازان ایران خودرو با حضور جواد روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مهدی داداشی زین الدین، قائم مقام شرکت ایران خودرو، بابک سلاجقه، مدیرعامل شرکت ایساکو و مدیران عالی رتبه شرکت های تابعه در محل کارخانه محور سازان ایران خودرو برگزار شد.
 ١٥:١٠ - يکشنبه ١٦ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
🔻مهارت در رسانه ها؛ با آغاز ایام الله فجر و طلوع انقلاب اسلامی و در راستای توسعه عدالت آموزشی صورت گرفت:
انعکاس خبر افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای واحد صفادشت - شهرستان ملارد در بولتن نیوز
🔹در راستای توسعه جغرافیای عدالت آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان و فقدان مرکز ثابت آموزش دولتی در منطقه ملارد و صفادشت و همچنین با توجه به ظرفیت نیروی انسانی جوان و فعال متناسب با زیر ساختهای مناسب در این مناطق ، هم زمان با ایام الله فجر و طلوع انقلاب اسلامی، مرکز آموزش فنی و حرفه ای واحد صفادشت ملارد ، افتتاح می شود.
 ١٦:١٦ - شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز شماره 8 آموزش فنی و حرفه ای زعفرانیه اعلام کرد:
در همکاری مشترک با مرکز مطالعات ایران فایو اس، پیاده سازی نظام آراستگی محیط کار(5S) در این مرکز نهادینه شده و به بهره برداری رسید.
حسن زمانی رئیس مرکز شماره 8 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اعلام این خبر، تصریح کرد، سیستم آراستگی محیط کار و زندگی فراگیر(5S) بر گرفته از یک سیستم فکری و عملیاتی با هدف بهبود بهره‌وری، ارتقاء کیفیت، و جلوگیری از اتلاف منابع است و این سیستم تلاشی سازمان یافته برای انجام اصلاحات تدریجی و مستمر است که با اجرای آن کارایی و اثربخشی سازمان افزایش می‌یابد.
 ١٦:٠٢ - شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با ایام الله دهه فجر صورت پذیرفت:
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای مهارتی صنایع دستی، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهریار
نمایشگاه دستاوردهای مهارتی صنایع دستی کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهریار با حضور ملکی معاون ویژه طرح و برنامه ریزی فرمانداری و امیری مسئول امور بانوان فرمانداری شهریارو دیگرمسئولین با عنوان "نمایشگاه فجر آفرین" افتتاح شد.
 ١٥:٥٧ - شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی(ع)
جواد روان بخش مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در پیامی ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت.
متن خلاصه پیام بدین شرح است: سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) را به تمامی بلند همتان عرصه مهارت آموزی به خصوص پدران بزرگوار، به ویژه پدران معظم و معزز شهیدان تبریک و تهنیت می‌گویم و زندگی عزتمندانه مردان غیور ایران اسلامی را در ظل آیین علوی آرزومندم. امید که پروردگار متعال شایستگی پیروی راستین از رفتار، گفتار و کردار آن سرچشمه حقیقت و معرفت را نصیب همه ما گرداند.
 ٠٧:١٩ - شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
همگام با ملاقات مردمی و بازدید میدانی رئیس جمهور از شهرستان ری در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و هم زمان با ایام الله فجر صورت گرفت؛
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در تعامل با ستاد استقبال در میز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری اسلامی ایران مشارکت نمود.
دراین آیین، زنگانه رئیس مرکزشماره 17 شهرری، داودی فرمانده پایگاه ویژه مقاومت بسیج اداره کل و کریمی، مسئول فناوری اطلاعات اداره کل استان درستاد استقبال؛ با جمع آوری درخواست‌ های مردمی به عنوان نمایندگان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران حضوری فعال داشتند.
 ١٩:٤٦ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
هم زمان با ایام الله دهه فجر در شهرستان دماوند برگزار شد:
تجدید میثاق کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دماوند با آرمان های شهدا و انقلاب
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دماوند از تجدید میثاق کارکنان با آرمان های شهدا و انقلاب با حضور بر مزار شهدای این شهرستان خبر داد.
 ١٦:٠٣ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر و برگزاری نشست های تعاملی، صورت پذیرفت؛
نشست مشترک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با رئیس هیات مدیره و دبیرکل کانون انجمن های صنفی کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور؛
جواد روان بخش، مدیرکل این استان، در جلسه ای با حضور «سید اسماعیل سید اشرفی» رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور و «مریم اصلانی» دبیرکل این کانون؛ در نشستی صمیمانه به گفتگو پیرامون جایگاه ویژه آموزشگاه های فنی و حرفه ای که به شکل گسترده و مویرگی در اقصی نقاط کشور به امر خطیر مهارت آموزی مشغول هستند، پرداخت.
 ٠٢:٤٣ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اعضای کانون انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد این استان.
جواد روان بخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اعلام نمود: تشریک مساعی و هم افزایی بخش دولتی و خصوصی، لازمه پویایی و بالندگی جامعه مهارت آموزی است.
هم زمان با آغاز ایام الله دهه فجر، روان بخش مدیرکل این استان، در نشست با مسئولین کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان تهران، به بررسی و بازنگری فرآیندهای اجرایی پرداخت و هماهنگی و وحدت رویه بر اساس دستورالعمل های مدون را لازمه پویایی و بالندگی جامعه مهارت آموزی برشمرد.
 ٠٢:٣٧ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز مرحله مقدماتی مسابقات فرهنگی ورزشی یادواره شهید پهلوان ابراهیم هادی
در استان تهران با حضور رقابت کنندگان، در سالن ورزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار شد؛
 ١٧:١٦ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست طراحی و ممیزی پروژه آزمون های عملی با رویکرد شیوه های نوین آزمونگری
این نشست با حضور مسئولین کانون انجمن صنفی و مدیران آموزشگاه های آزاد و همکاری واحد سنجش و ارزشیابی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت مربیان و مدیران بخش دولتی و خصوصی در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.
 ١٧:١٢ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در خصوص توسعه تعاملات و اجرای آموزش های مهارتی در مساجد استان تهران
برگزاری نشست با مسوولین ستاد اقامه نماز استان تهران و معاون فرهنگي ستاد اجرایی نماز جمعه در خصوص توسعه تعاملات و اجرای آموزش های مهارتی در مساجد استان تهران
 ١٧:٠٨ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست توجیهی با محوریت تبیین رسالت مهارت آموزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حوزه آموزشگاه های آزاد
این نشست با حضور کریم شیرمحمدی، رئیس اداره موسسات کارآموزی آزاد و مشارکتهای مردمی و جمعی از موسسان و مدیران آموزشگاه های آزاد در اداره کل آموزش استان تهران برگزار شد.
 ١٧:٠٢ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادواره شهید والامقام، «پهلوان ابراهیم هادی»
نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه برگزار شد.
استان تهران با تشکیل کارگروه ویژه فرهنگی و ورزشی نشستی اختصاصی برگزار کرده و در رشته های دارت، تنیس، شطرنج، فوتبال و والیبال با دعوت از همکاران و تشکیل تیم های ورزشی آغاز به کار کرد.
 ١٦:٢٢ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست شورای مهارت شهرستان به ریاست ارجستانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری
برگزاری نشست شورای مهارت شهرستان به ریاست ارجستانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، با حضور روسای ادارات شهرستان به منظور آموزش جوار کارگاهی در صنایع و مهارت آموزی در محیط کار واقعی با تشریح موضوع ماده ۱۳ قانون نظام صنفی ویژه اتحادیه ها و صنوف و طرح موارد مرتبط در حوزه معاونت برگزار گردید.
 ١٣:٢٠ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست کارگروه تخصصی مهارت آموزی منطقه ۳ استان تهران
نشست کارگروه تخصصي مهارت آموزي منطقه ۳ استان تهران با حضور روسای مراکز خواهران و برادران اسلام شهر، بهارستان،رباط كريم و مراكز خواهران و برادران شهریار، در خصوص بررسی تعهدات، چالش‌ها و فرصت هاي موجود.
 ١٣:٠٩ - چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:
به مناسبت فقدان غم انگیز مادر گرامی جناب آقای امین شکیبا همکار ارجمند روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران جواد روان بخش مدیر کل استان، به مناسبت فقدان غم انگیز مادر گرامی جناب آقای امین شکیبا همکار ارجمند واحد روابط عمومی پیام تسلیتی صادر کرد.
 ١٤:٣٥ - يکشنبه ٢ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای توسعه تعاملات آموزشی برگزار شد:
نشست تخصصی سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ استان
نشست تخصصی سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با انجمن صنفی جوشکاران فورجینگ سر به سر میلگرد استان در راستای توسعه تعاملات آموزشی با هدف انعقاد تفاهمنامه برگزار شد.
 ١٠:٤٥ - چهارشنبه ٢٨ دی ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران:
آموزش های مهارتی به بیش از یکهزار معتاد بهبود یافته ارائه شد
تهران - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: امسال یکهزار و ۱۳۷ نفر از معتادین بهبود یافته با هدف توانمندسازی آنان برای ورود به بازار کار آموزش‌های مهارتی آموختند.
 ١٦:١٧ - سه شنبه ٢٧ دی ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|نقشه سايت|English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي
بازديدکنندگان اين صفحه: 8613427 | بازديدکنندگان امروز: 3258 | کل بازديدکنندگان: 33852416 | بازديدکنندگان آنلاین: 5 | زمان بارگزاري صفحه: 0/2811 ثانيه