صفحه اصلي|مراكز آموزشی |پست الكترونيكي|درباره ما|تماس با ما|میز خدمت

آموزشهای فنی و حرفه ای به چه شیو ه ای می تواند باعث توسعه اشتغال پایدار در کلانشهر تهران گردد؟

آموزش فناوریهای نوین
آموزش های مهارتی کوتاه مدت
آموزش مهارت های بین رشته ای
آموزش استاد - شاگردی نوین

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب


  چاپ        ارسال به دوست

مدير كل حراست مركزي سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

وظیفه اصلی حراست صيانت از ارزش های نظام، سرمايه هاي فكري و ايجاد فضاي امن وآرام است

 

مدير كل حراست مركزي سازمان آموزش فنی و حرفه ای بیان داشت: وظیفه اصلی حراست صيانت از ارزش های نظام، سرمايه هاي فكري و ايجاد فضاي امن وآرام است و حراست به عنوان چشم بینای مجموعه نقشی بی بدیل در سالم سازی محیط دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مراسم تودیع و معارفه روسای حراست و موسسات کارآموزی آزاد آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با حضور مدیرکل حراست مركزي سازمان آموزش فنی و حرفه ای، مدیرکل و معاونین برگزار شد و طی این مراسم، مهدی امیربهبودی از سمت رییس حراست تودیع و حجت عباسی به عنوان رییس جدید و ندا بختیاری از سمت رییس موسسات کارآموزی آزاد تودیع و کریم شیرمحمدی به عنوان رییس جدید معرفی شد.

رحمت اله مهنی با بیان اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، از مهمترین پایگاه های مهارت آموزی در کشور محسوب می شود، بر تعامل حداکثری بخش دولتی و موسسات کارآموزی آزاد در جهت ارتقاء و اعتلاي فرهنگ مهارت آموزی در کشور در سايه تفاهم، صميميت و همدلي تأكيد کرد.

وی با تأکید بر ضرورت ايجاد تعامل حداكثري به منظور برقراري امنيت سازماني، اذعان نمود: کارکنان حراست به عنوان پیشانیگاه و قلب سازمان همواره با پیشگیری از آسیب‌ها و تهدیدات مکانیسم و بدنه مجموعه را از وجود آفت‌ها مصون می دارند.

مدير كل حراست تعامل و همکاری بین مدیران عملیاتی، میانی و اجرایی را موجب سلامت درونی و بیرونی سازمان‌ عنوان نمود و افزود: حضور حراست اثرگذار، تصمیم ساز و پاسخگو در عرصه فرآیندها، سازمان را در جهت رسیدن به اهداف کلان، راهبردی و عملیاتی یاری می نماید.

مهنی در خاتمه خاطرنشان ساخت: حراست به عنوان چشم بینای مدیر و کارکنان مجموعه نقشی بی بدیل در سالم سازی محیط دارد که انتظار کارکنان از حراست ، صیانت از آن ها می باشد.

 

نقش پررنگ حراست در شکوفایی تحولات سازنده سازمانی / ایجاد روحیه نشاط و همدلی و تکریم ارباب رجوع

دکتر رضا گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران نقش حراست را در شکوفایی تحولات سازنده سازمانی و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت سالم و ارائه خدمات بی منت به مردم و ایجاد روحیه نشاط و همدلی در کارکنان و امنیت پایدار بسیار مهم توصیف کرد.

وی ضمن تبیین دیدگاه ‌ها و نظرات خود در زمینه ارتقای وضعیت حراست در استان‌، بیان داشت: اطلاع ‌رسانی به موقع حراست می‌تواند نقش بسزایی در کاهش مشکلات مجموعه با تصمیم گیری عقلانی و کاربردی و در نهایت پیشبرد اهداف سازمانی و ایجاد آرامش در مجموعه ایفا کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران شغل حراست شغل را بسیار حساس و پراهمیت دانست و افزود: حراست باید مشاور امین کارکنان خدوم و صدیق باشد تا آنان به راحتی مشکلات خود را مطرح نمایند و باید فضا را برای افراد شایعه پراکن و منحرف نا امن کند.

گرزین در پایان با اظهار امیدواری نمود که کارکنان حراست با تلاش و کوشش زیاد و هماهنگ در جهت اهداف نظام اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.  

 


١١:٤٠ - چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣٥٠٤    /    تعداد نمایش : ٩٥٦صفحه اصلي|نقشه سايت|پست الكترونيكي|تماس با ما|میز خدمت
بازديدکنندگان اين صفحه: 6264508 | بازديدکنندگان امروز: 6130 | کل بازديدکنندگان: 26789503 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1563 ثانيه