صفحه اصلي|چندرسانه اي|مراكز آموزشی |English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي|چندرسانه اي|سایت جدید

آموزشهای فنی و حرفه ای به چه شیو ه ای می تواند باعث توسعه اشتغال پایدار در کلانشهر تهران گردد؟

آموزش فناوریهای نوین
آموزش های مهارتی کوتاه مدت
آموزش مهارت های بین رشته ای
آموزش استاد - شاگردی نوین

جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

 

اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان تهران از ادارات كل وابسته با سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، ذيل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با رسالت بسترسازي اشتغال مولد و پايدار و مأموريت توانمندسازي نيروي انساني مورد نياز بازار كار، ارتقاء مهارت شاغلين و ارزشيابي صلاحيت هاي حرفه اي نيروي كار استان را عهده دار مي باشد. اين بنگاه آموزشي بسته هاي آموزشي را در قالب دوره هاي كوتاه مدت و ميان مدت و طرح تربيت نيروي كار ماهر تحت عنوان دوره ماهه با ظرفيت 54 مركز ثابت آموزش فني و حرفه اي دولتي، 1232 مؤسسه كارآموزي آزاد غيردولتي، تيم هاي آموزشي مستقر در صنايع و صنوف، مراكز آموزش جوار دانشگاهها، مراكز حرفه آموزي جوار زندانها و پايگاه هاي آموزشي در پادگانها و به ويژه روستاها متناسب با ظرفيت ها و قابليت هاي منطقه اي و درك صحيح از مطالبات بازار كار و اهميت به مقوله تقاضا محوري برگزار مي نمايند.
در راستاي رضايتمندي و تكريم مشتريان، اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان تهران، خدمات خود را از طريق سايت www.tehrantvto.ir  و سامانه پيام كوتاه به شماره  30006702197197 به مخاطبين ارائه مي دهد:

-ملاقات مردمي با مدير كل:

سه شنبه هر هفته

 


ميز خدمت الكترونيك
 

تعيين وقت قبلي براي ملاقات:

همه روزه از طريق شماره تلفن 77512030-021

گفتگوي تلفني با مدير كل :

چهارشنبه هر هفته ساعت 13-15

از طريق شماره تلفن 77512030-021

  پست الکترونیکی مدیرکل  generaldirector@tehrantvto.ir

 فرم الكترونيكي ملاقات مردمي با مدير كل  

  
اداره سنجش و ارزشیابی مهارت :
تهران-بزرگراه بعثت - میدان بهمن - ضلع جنوبی پارک بهمن - اداره کــل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران – اداره سنجش و ارزشیابی مهارت
  55346300-021  داخلی233-218-217        دورنگار :  
 
حوزه هاي 20 گانه سنجش در استان تهران

 ******در دست اقدام*****

سایت های  مورد نیاز جهت امور مربوط به آزمون 
سامانه آزمون های ادواری،صنعت ساختمان وتفاهم نامه :  advari.irantvto.ir    
سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های پایان دوره آموزشیazmoon.portaltvto.com  
سامانه پرداخت آنلاین : pay.portaltvto.com 
سايت اينترنتي سازمانirantvto.ir
سايت اينترنتي اداره كل :tehrantvto.ir 
سامانه اينترنتي اداره سنجش و ارزشيابي استان تهران examtvto.net
توجه : کلیه سامانه های  ذکر شده در این بروشور بصورت لینک در سامانه اداره سنجش و ارزشیابی استان قرار داده شده است
در راستاي بهره مندي مفيد و موثر از خدمات اداره سنجش و ارزشيابي مهارت آموزش فني و حرفه اي استان تهران لطفاً كليه مطالب مندرج در بروشور را بدقت مطالعه فرمائيد .
ارزشیابی مهارت ازطريق مراكزاستان ،صرفاً براساس آخرين كداستانداردآموزشي حرفه های درج شده در سايت سازمان اجرا مي گردد و ثبت نام به دو صورت آموزشي و ادواري صورت مي پذيرد.

  • كارآموزان مراكز دولتي و آموزشگاههاي آزاد جهت ثبت نام به محل آموزشي خود مراجعه نمايند.
  • متقاضيان شركت در آزمون ادواري ، صنايع ساختمان، قاليبافي و صنايع دستي  با مراجعه به  سامانه "آزمون های ادواری ، صنعت ساختمان و تفاهم نامه" نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

متقاضيان آزمونهاي ادواري مي بايست ضمن خرید کارت اعتباری بصورت اینترنتی و  مطالعه كامل راهنماي ثبت نام موجود در سایت مذکور ، با آگاهي كامل از قوانين آزمون و رشته انتخابي نسبت به ثبت نام اقدام نموده و  در صورت اشتباه در ثبت نام مسئوليتي متوجه اداره سنجش و ارزشيابي نخواهد بود . خرید کارت اعتباری با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب و از طریق سامانه "پرداخت آنلاین سازمانصورت می پذیرد. پیش از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره پرونده و شناسه پرداخت، نوع کارت اعتباری مورد نیاز را (از نظر فنی ، کشاورزی و خدمات ) مشخص نمایید.
 
شرايط عمومي ثبت نام
1-
داشتن حداقل ميزان تحصيلات متناسب با حرفه آزمون
       
تبصره 1  : متقاضيان شاخه كاردانش آموزش وپرورش مستثني از بندفوق ميباشند
2-
داشتن گواهينامه مهارت پيش نياز
      
تبصره 2 : جهت آشنايي با حرفه هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي و اطلاع از ميزان تحصيلات و گواهينامه پيش نياز به سايت rpc.irantvto.ir  مراجعه نماييد
3-
برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با استاندارد حرفه مهارتی
4-
حداقل شرط سني 15 سال تمام
5-
دارا بودن مجوز اقامت معتبر براي اتباع خارجي
6-  
داشتن شرایط عمومی مقررات نظام وظيفه :
   1-6
كارت پايان خدمت
   2-6
كارت معافيت كفالت،پزشكي دائم،معافيت دائم زمان صلح ومعافيت تحصيلي
   3-6
طلاب حوزه هاي علميه             
   4-6
متولدين سال 1377 و پس از آن
   5-6
عدم منع قانوني مشمولان ازنظرمراجع نظام وظيفه(درصورت سرباز بودن)
تذكرات
1-
مسئوليت صحت كليه اطلاعات ثبت شده بعهده شخص داوطلب مي باشد.
2-
پس از اتمام مهلت ويرايش (با توجه به جدول زمانبندی)، اطلاعات ثبت نام قطعي محسوب مي شود و هيچگونه تغييري قابل اعمال نمي باشد.
تذکر : با توجه به عدم امکان ویرایش ( مشخصات شخصی ، عکس ، حرفه آزمونی ) در هنگام ثبت نام نهایت دقت را بعمل آورید . مسئولیت هر گونه مغایرت بر عهده داوطلب می باشد.
3-
هر داوطلب فقط دوبار در طول سال مي تواند در آزمون ادواري يك حرفه شركت نمايد در صورت عدم رعايت اين موضوع ، اداره سنجش و ارزشيابي هيچ تعهدي در خصوص ثبت نام و يا عودت هزينه آزمون داوطلب براي بار سوم نخواهد داشت .
توزيع كارت ورود به جلسه آزمون كتبي
دریافت كارت ورود به جلسه براساس جدول زمانبندی و برای کارآموزان ادواری و قالی بافی و صنایع ساختمان از سامانه "آزمون های ادواری ، صنعت ساختمان و تفاهم نامه"  و برای کارآموزان مراکز و آموزشگاهها از طریق سامانه  "ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های پایان دوره آموزشی" صورت می پذیرد. ضمناً تاريخ و محل برگزاري آزمون كتبي در كارت ورود به جلسه درج مي گردد. مطالعه مندرجات پشت كارت ورود به جلسه الزامي مي باشد.

اعلام نتيجه آزمون كتبي

  • کارآموزان آموزشی از طریق سایت azmoon.portaltvto.com (در صورت عدم دسترسی به نتیجه آزمون مراجعه به محل آموزشی)
  • متقاضیان آزمون ادواری، قالیبافی، صنایع دستی و صنایع ساختمان از طریق سایت  advari.irantvto.ir

برگزاري آزمونهاي عملي 
مكان و زمان آزمون عملي  ده روز پس از اعلام نتايج آزمونهاي الکترونیک در شهر تهران ازطريق سامانه"اداره سنجش و ارزشیابی استانو در شهرستانها از طرف مركز فنی و حرفه ای اعلام ميگردد. داوطلبین شهر تهران در صورت عدم مشاهده برنامه آزمون عملی در سایت می بایست به اداره آزمون شهر تهران مراجعه نمایند.ملزومات مورد نياز جهت آزمون عملي  متناسب با رشته از طريق سايت يا مركز معين اطلاع رساني مي گردد.  هر متقاضي بعد از قبولي در آزمون كتبي صرفاً مجاز به مرتبه شركت در آزمون عملي مي باشد و در صورت مردودي نوبت دوم ، مجدداً بايد در آزمون كتبي شركت نمايد . لازم به توضيح است شركت در آزمون عملي نوبت اول بلافاصله بعد از اعلام نتايج آزمون كتبي اجباريست و در صورت عدم شركت در آزمون، يك نوبت از دو مرحله آزمون عملي کسر مي گردد .ثبت نام آزمون عملي مجدد بر اساس جدول زمانبندی زیر با پرداخت هزینه عملی مجدد از طریق سامانهpay.portaltvto.com  و مراجعه به مراکز صــورت مي پذيرد و در صورت گذشتن مهلت و يا مردودي درآزمون عملي مجدد نمره قبولي كتبي اعتبار خودرا ازدست مي دهد .
  
شروط قبولي در آزمون
1-
حداقل نمره 50 در آزمون كتبي
 2-
حداقل نمره 70 در آزمون عملي
3-
شرط معدل 70 =< ( نمره عملي Î75% ) + ( نمره كتبي Î 25% )
تذكرات مهم
1 - 
کلیه قبول شدگان پس از پرداخت هزینه صدور جهت دریافت گواهی موقت مهارت به سایت azmoon.portaltvto.com  مراجعه نمایند.
2-
همراه داشتن كارت شناسائي معتبر ( كارت ملي و شناسنامه ) علاوه بر كارت ورود به جلسه در تمامي مراحل آزمون ( كتبي و عملي ) الزامي  مي باشدبديهي است از ورود افراد فاقد كارت شناسائي به جلسه آزمون جلوگيري بعمل خواهد آمد.
3-
از ورود افراد بدحجاب جلوگيري بعمل مي آيد .
4-
با توجه به اطلاع رساني از طريق سامانه پيام كوتاه هنگام ثبت نام نسبت به ثبت دقيق شماره تلفن همراه دقت فرماييد . سرويس دريافت پيامكهاي تبليغاتي براي شماره همراه نبايد مسدود باشد.
5-
درهنگام ثبت نام نسبت به ثبت آدرس دقیق  پستي وكد پستي اقدام نماييد.
6-
همراه داشتن تلفن همراه ، كتاب ، جزوه و كيف و ... در جلسه آزمون اكيداً ممنوع بوده و تقلب محسوب مي گردد .
7-
نيم ساعت قبل از شروع آزمون در محل حضور بهم رسانيد از ورود افراد به جلسه بعد از شروع آزمون جلوگيري خواهد شد .
8 –
با توجه به عدم  ویرایش عکس و کد ملی در هنگام ثبت نام دقت کافی به عمل آورید بدیهی است مسئولیت مغایرت در ثبت نام به عهده متقاضی خواهد بود.
 
گواهینامه الکترونیک
درراستای تحقق دولت الکترونیک ، گواهينامه هاي سازمان آموزش  فنی و  حرفه ای به صورت الكترونيكي صادر و به مهارت آموختگان اعطا                         مي شود . جهت استفاده از گواهینامه های الکترونیکی به سامانه azmoon.portaltvto.com قسمت استعلام گواهینامه مراجعه و شماره شناسائي درج شده بر روي گواهينامه الكترونيكي و كد ملي را وارد نموده و اطلاعات کلیه گواهینامه های اخذ شده را مشاهده نمایید . استعلام های مورد نیاز دستگاههای مختلف نیز به همین روش صورت می پذیرد. نحوه توزیع گواهینامه ها از طریق سامانهاداره سنجش و ارزشیابی استان"  اعلام می گردد.
جهت اطلاع از وضعیت صدور گواهینامه و محل دریافت گواهینامه یک ماه پس از واریز هزینه الکترونیکی صدور گواهینامه  به سایت examtvto.net  مراجعه وپس ازطی مراحل زیرازوضعیت ومحل دریافت گواهینامه مطلع گردید.
-
مراجعه به قسمت گواهینامه الکترونیک ( بالا و وسط )
-
انتخاب گزینه " اطلاع از محل دریافت گواهینامه الکترونیک"
-
ثبت کد ملی و کد امنیتی و جستجو
درصورت آماده بودن گواهینامه ، مشخصات شخصی متقاضی و وضعیت تحویل نمایش داده می شود با کلیک بر روی گزینه "نمایش محل تحویل گواهینامه" نحوه توزیع و آدرس محل دریافت گواهینامه نمایان می شود.
تذکر :  برای گواهینامه هایی که نحوه توزیع آن اداره پست تعیین شده است بر اساس آدرس ثبت شده هنگام ثبت نام از طریق شبکه پست توزیع خواهد شد.
مراحل انجام آزمون ادواری
1-
مراجعه به سامانه advari.irantvto.ir جهت مطالعه راهنما، ثبت نام و انتخاب حرفه
2-
خرید کارت اعتباری و ثبت نام و تعیین تاریخ آزمون کتبی الکترونیک
3-
دریافت کارت ورود به جلسه
4-
شرکت در آزمون الکترونیک و دریافت نتیجه در همانروز
5-
قبول شدگان آزمون کتبی یک هفته پس از اعلام نتیجه با مراجعه به مراکز معین نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.
6-
اطلاع از زمان و مکان آزمون عملی یک هفته پس از تشکیل پرونده
7-
شرکت در آزمون عملی براساس تقویم آزمون عملی
8-
یک هفته پس از اجرای آزمون عملی در صورت قبولی نهایی جهت پرداخت هزینه صدور گواهینامه  به سامانه pay.portaltvto.com مراجعه نمایند.
9-
در صورت مردودی جهت ثبت نام عملی مجدد (طبق برنامه ثبت نام عملی مجدد و فقط برای یکبار) پس از پرداخت هزینه عملی مجدد ازطریق سامانهpay.portaltvto.com به مراکز محل اجرای آزمون الکترونیک خود مراجعه نمایند.
 
مراحل انجام آزمون تفاهم نامه قالی بافی، صنایع دستی  و صنایع ساختمان
1-
مراجعه به سامانه advari.irantvto.ir جهت مطالعه راهنما، ثبت نام و انتخاب حرفه
2-
خرید کارت اعتباری و ثبت نام در موعد مقرر
3-
دریافت کارت ورود به جلسه
4-
شرکت در آزمون کتبی الکترونیک
5-
قبول شدگان آزمون کتبی با مراجعه به سایت اداره سنجش استان یا مراکز معین جهت اطلاع از مکان و زمان آزمون عملی (حداکثر یک هفته پس از اجرای آزمون کتبی)
6-
شرکت در آزمون عملی بر اساس تقویم آزمون
7-
ده روز پس از اجرای آزمون عملی در صورت قبولی نهایی جهت پرداخت هزینه صدور گواهینامه  به سامانه pay.portaltvto.com مراجعه نمایند.
8-
در صورت مردودی جهت ثبت نام عملی مجدد (طبق برنامه ثبت نام عملی مجدد و فقط برای یکبار) پس از پرداخت هزینه عملی مجدد ازطریق سامانهpay.portaltvto.com به مراکز محل اجرای آزمون الکترونیک خود مراجعه نمایند.
مراحل انجام آزمون تعیین صلاحیت حرفه ای اتحادیه ها و صنوف
1-
مراجعه به اتحادیه مربوطه و دریافت معرفی نامه تعیین صلاحیت حرفه ای
2-
مراجعه به مراکز معین جهت ثبت نام، پرداخت هزینه تشریفات آزمون و دریافت معرفی نامه آزمون
3-
شرکت در آزمون عملی
4-
ده روز پس از اجرای آزمون عملی در صورت قبولی نهایی جهت پرداخت هزینه صدور گواهینامه  به سامانه pay.portaltvto.com مراجعه نمایند.
مراحل انجام آزمون ثبت نام برای کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاهها
1-
مراجعه به محل آموزش جهت معرفی و ثبت نام در آزمون پس از طی دوره آموزش
2-
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در موعد مقرر از طریق محل آموزش
3-
شرکت در آزمون کتبی الکترونیک
4-
مراجعه به سامانه اداره سنجش استان یا مرکز معین یا محل آموزش جهت اطلاع از مکان و  زمان آزمون عملی یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون کتبی الکترونیک
 5-
شرکت در آزمون عملی براساس تقویم آزمون
6-
ده روز پس از اجرای آزمون عملی در صورت قبولی نهایی جهت پرداخت هزینه صدور گواهینامه  به سامانه pay.portaltvto.com مراجعه نمایند.
7-
در صورت مردودی جهت ثبت نام عملی مجدد (طبق برنامه ثبت نام عملی مجدد و فقط برای یکبار) پس از پرداخت هزینه عملی مجدد ازطریق سامانهpay.portaltvto.com به مراکز محل اجرای آزمون الکترونیک خود مراجعه نمایند.

اداره آموزشگاههاي آزاد و مشاركت هاي مردمي:
درج آئين نامه ها، دستورالعمل ها، شهريه ها، استانداردها، تأسيس آموزشگاه ها ، فرم ها، تبليغات و ... در قسمت اصلي سايت www.tehrantvto.ir
  
 ارزيابي و پاسخگويي به شكايات:
 
فرم ارائه شكايات جهت رسيدگي و پاسخگويي به شكايات
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=30& 
كارآموزان
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=21& 
متقاضيان آزمون هاي ادواري
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=32& 
مربيان
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=33& 
رييس مركز يا آموزشگاه
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=34& 
ويژه ارباب رجوعان
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=35& 
ويژه همكاران
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=36& 
ويژه آزمونگران
 
فرم نظام پذيرش و بررسي پيشنهادات
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=26&
 
فرم مبارزه با فساد و ارتقاء سلامت اداري
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=27&
 

 
فرم پيشگيري و مبارزه با رشوه
http://tehrantvto.ir/?part=menu&inc=menu&id=266
http://tehrantvto.ir/?part=menu&inc=menu&id=267
http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=29&
 
ارتباط با ما
http://tehrantvto.ir/?part=menu&inc=menu&id=269
 
 
سامانه پيام كوتاه حراست:            30006859000613
 
دفترچه راهنماي ثبت نام دوره هاي آموزشي:
http://tehrantvto.ir/?part=circular&inc=circular&id=191
 
ميز خدمت الكترونيك:
http://www.portaltvto.com/#
 
تورمجازي اداره كل:
http://vr.tehrantvto.ir/
 
سامانه اتوماسيون اداري و دريافت فيش حقوقي ويژه  كاركنان:
http://37.191.92.15/WebPasMain/wfLogin.aspx
 
سامانه مهارت گستر
 
مرجع اطلاع رساني دوره هاي افزايش مهارت آموزشگاههاي فني و حرفه اي
http://tehrantvto.ir/?part=circular&inc=circular&id=221
 
www.maharatgostar.com
 
واحد فرهنگي:
فرم ارتباط با واحد فرهنگي   http://tehrantvto.ir/?part=eform&inc=eform&id=38&
 
درج پوستر ها ، مسابقات، اطلاعيه ها، تجارب مهارت آموختگان، پست الكترونيك، ارتباط با ما و ... درسايت اداره كل www.tehrantvto.ir

 

 

 

صفحه اصلي|نقشه سايت|English|پست الكترونيكي|ارتباط با ما|آموزش مجازي
بازديدکنندگان اين صفحه: 28213 | بازديدکنندگان امروز: 3325 | کل بازديدکنندگان: 33852483 | بازديدکنندگان آنلاین: 2 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1094 ثانيه